wtorek, 6 kwietnia 2010

THE OPPRESSED „ANTIFA HOOLIGANS” cd

Najnowszy singiel The Oppressed przynosi nam 3 nowe kawałki a w zasadzie 3 kowery wykonane przez Oppressed. Tytułowego kawałka nie trzeba nikomu przedstawiać i mam nadzieję że każdy wie czyj to jest kower ;-). Następnym kawałkiem jest „Monkey Man” grupy The Maytals który wypada nawet nieźle, po nim mamy trzeci kower grupy Hot Chocolate „Brother Louie” który wypada najlepiej z tej trójki do tego ma zajebisty tekst z którym trzeba się zapoznać.
Singiel ten został wydany jako E.P. na vinylu oraz cd który zawiera bonus w postaci 12 kawałków! Bonusowe kawałki to ciężko dostępne kawałki z singla „Football Violence” oraz zbiór najlepszych antyfaszystowskich kawałów The Oppressed.
Teraz kilka słów na temat wydania płyty. Płyta jest wydana przez Mad Butcher Records w kooperacji z włoskim KOB RECORDS oraz hiszpańskim REDSTAR73.
Składem okładki najprawdopodobniej zajął się hiszpański redstar73 bo wątpie aby Mike z Mad Butcher Records pozwolił sobie na tyle błędów w 4 stronicowej wkładce.
Nie będę tu wymieniał poszczególnych rzeczy ale przyznam że finalny efekt wizualny tej płyty w środku to niezły obciach. Resztę szczegółów pozostawiam dla was samych po zakupie tej płyty.
Płyta w zajebistej cenie bo tylko 4 euro za 15 kawałków dobrej muzy.

WYDAWCA: MAD BUTCHER RECORDS
OCENA: 5/10