piątek, 13 stycznia 2012

NEWSY 13/01/2012

Witam was po zajebiście długiej przerwie. Ok nie będe się tłumaczył że ostatnio nie chciało mi się pracować nad blogiem bo mam mnóstwo innych ważniejszych spraw na głowie ale obserwuje to i tamto i widze że w klimacie jebie prawicowo-nacjonalistyczno-faszystowsko-hitlerowsko-katolicko-kapitalistyczno-policyjnym chujem, czyli tym co najobżydliwsze na tej planecie, mówiąc w skrócie ;-) Musze więc wziąść sprawy w swoje ręce i podedukować młodzież w dziedzinie „Jak zepsuć humor skrajnie prawicowej kurwie, będąc lewackim skinheadem?”

  • Na początek zapraszam was do obejrzenia nowego kawałka madryckiej grupy Kaos Urbano nagranego wraz kilkoma innymi zaprzyjaźnionymi członkami innych madryckich grup. W dziale video znajdziecie jeszcze jeden nowy dobry klip zacnej grupy Kaos Urbano.


  • Drugą dośyć smieszną a zarazem żałosną sprawą jest poniższa fotka, która przedstawia członka znanej i “lubianej” paryskiej kapeli “SHARP” HardxTimes pana Phillipa wraz z jakimś popapranym śmierdzielem (który się obsikał hehe) odzianym w koszulkę Skrewdrivera.Tak wygląda dziś niestety ruch SHARP kreowany przez kapele typu HardxTimes czy Stomper 98 które to zarzucają prawdziwym antyfaszystowskim skinheadom upolitycznanie ruchu <lol>.
    Cóż skomentować to tylko można w jeden sposób „Pierdol pseudoapolitycznych frajerów zanim oni zaczną pierdolić ciebie”

  • Następnym newsem wartym odnotowania jest to że skini z Grodna nagrali Ep-kę z 3 nowymi kawałkami oraz kowerem The Oppressed. Płyta została wydana z okazji 3 rocznicy śmierci Fiediaya antyfaszystowskiego skina z Moskwy zamordowanego z zimną krwią przez nazistowskich skurwieli.
  • I ostatnia wiadomość skierowana jest do polskich czytelników tego bloga. Na wasze nieszczęście ten post jest ostatnim postem napisanym po polsku. Od następnego posta blog ten będzie prowadzony tylko w języku angielskim ze względu na większe zainteresowanie z krajów całego świata oraz obiegu informacji. Tak więc zapisywać się na kursy angielskiego, nie bądzcie tępi jak polscy nacjonaliści którzy brzydzą się wszystkiego co niepolskie hehe. Pozdro dla stałych czytelników i wyjadaczy którzy piszą aby kontynuować zina itp.  w sumie to dzięki wam ruszam dupę i dla was to robię. No i zapomniał bym o moich ulubieńcach czyli wszystkich tych popierdoleńcach trzepiących gruchę do dzwięków White Power – RAC itp. gówna. Tradycyjnie murzyński chuj wam w odbytnice, aby wam odbyty pogniły i piekła was dupa w piekle. Hail!
Kwadrat
161% skinhead