czwartek, 21 lipca 2011

Newsy 20.07.11

Powracamy ponownie po dłuższej przerwie. Ostatnio ciężko jest mi znaleźć czas na bloga ale obiecuję że nadrobię zaległości w swoim czasie ;-). Bądzcie czujni. Liczymy na wasze wsparcie w postaci maili. Piszcie co byście chceili dodać, zmienić, lub z kim poczytać wywiad.

Za niedługo na blogu ruszy sklepik w którym będzie oferowana sprzedaż nowych płyt z muzyką głównie oi, punk, ska itp. ogólnie z ciężko dostępnymi płytami w Polsce.

Tak więc po kolei:

  • W dziale „recenzje” można poczytać kilka nowych recenzji.

  • W dziale video można obejrzeć nowy oficjalnly klip grupy MISTER X..


  • Jak już zapewne wielu z was już wiadomo 7 edycja GNWP odbędzie się 8 pażdziernika jak zwykle w Warszawie. Zapraszamy!

  • Stage Bottles w Poznaniu! Z nieoficjalnych i jeszcze nie do końca potwierdzonych nam wieści Stage Bottles ma zagrać w Poznaniu przed antyfaszystowską mobilizacją na 11 Listopada. Niebawem więcej info na ten temat.

  • 5 numer zina Skinhead Revolt będzie dostępny w wersji papierowej prawodpodobnie na GNWP w Warszawie. Będzie on zawierał głównie materiały zawarte na tym blogu uwietrznione na papierze oraz dodatkowo wywiad z berlińskimi red & anarchist skinheads z Brandenburga oraz mnóstwo „plotek” i faktów na temat kilku „apolitycznych- hahaha” kapel które się kurwią na prawo. Cały zysk ze sprzedaży zina idzie na działalność antyfaszystowską!

  • Już niebawem nakładem rosyjskiej wytwórni STREET INFLUENCE ukaże się interesujący film dokumentalny na temat rosyjskich skinów antyfaszystów. Zapraszamy do obejrzenia trailera reklamowego: