środa, 3 lutego 2010

BROTHERHOOD THE OPPRESSED / THE PROWLERS „LIVE IN TORONTO '05”

BROTHERHOOD THE OPPRESSED / THE PROWLERS „LIVE IN TORONTO '05” dvd (INSURGENCE RECORDS)

Z koncertami na video bywa tak, że jeśli się na nim nie było, to jakoś chujowo się to ogląda, w tym przypadku mimo dużego żalu iż nie było się na owym gigu, oglądanie tej imprezy sprawia dużo przyjemności. Nazwy takie jak The Oppressed czy kanadyjski The Prowlers mówią same za siebie, czyli nie spodziewamy się jakiejś kichy.
I tak jest w tym przypadku, na początek wyskakuje The Prowlers, aktualni weterani kanadyjskiej sceny oi! pod każdym względem są zajebisci. 13 piosenek w ich wykonaniu plus covery The Last Resort i 4Skins wypadają bardzo dobrze, do tego gościnnie Roddy Moreno pomaga im w jednej piosence.
Czas na The Oppressed, kto widział ich na żywo to wie o czym mowa. Legenda antyfaszystowskich skinheads zagrała tylko jeden specjalny koncert za oceanem z okazji 5tych urodzin wytwórni Insurgence Records. The Oppressed zagrali 20 kawałków wliczając w tym same hiciory. Co tu dużó mówić trzeba to zobaczyć. Dvd wydane bardzo ładnie, oczywiście pod szyldem znakomitego labela jakim jest Insurgence Records. Zdecydowanie polecam! Do dostania u w Mad Butcher Records lub bezpośrednio z Insurgence.

http://www.insurgence.net/

RECENZJA POCHODZI Z 4-tego nr SH REVOLT