poniedziałek, 1 lutego 2010

KLASSE KRIMINALE „STRENGHT & UNITY” cd KLASSE KRIMINALE / THE GONADS “OI! THE RESURRECTION” E.P.

KLASSE KRIMINALE „STRENGHT & UNITY” cd
KLASSE KRIMINALE / THE GONADS “OI! THE RESURRECTION” E.P. (HAVING’ A LAUGH RECORDS)

Najnowsze pozycje KK przynoszą nam dwie płyty cd “Strenght & Unity” oraz e.p. split z THE GONADS. „OI! The Resurrection” czyli po dwie nowe piosenki od kapeli. KK zapodaje nam „Land Of Hope & Glory” i „Klasse Kriminale”, które usłyszymy na ich najnowszej płycie. The Gonads nagrali „SVL” oraz nową wersję “Getting Pissed” w wersji ska. Muszę przyznać, że nie słyszałem poprzedniej wersji tej piosenki tak więc dużo nie mogę się wypowiedzieć, ogolnie bardzo dobre granie. Wydanie płyty to gratka dla kolekcjonerów bo płyta ma limit do 500 szt. i jest idealnie wydana.

Strenght & Unity to 15 nowych kawałków KK w klimacie ostrego OI!-a, klasycznego punka, ska oraz skinhead reggae. Mieszanka stylów bardzo duża ale jak nam wiadomo taki właśnie styl ma Klasse Kriminale, punk to nie tylko punk. Większość kawałków mi się podoba jak i również stali kibice KK nie będą zawiedzeni tą płytą. Najlepszym moim kawałkiem jest zdecydowanie „ACE BOON JAMMING” śpiewany przez Emanuele (nowy wokal KK od poprzedniej płyty) , w klimacie reggae. Mamy tu również „Land Of Hope & Glory” w wersji akustycznej śpiewany również przez Emanuele, który jest po części przerobionym kawałkiem The Gonads.
Ogólnie bardzo dobra płyta legendy punka, wydanie płyty za sprawą samego Marca z Havin’ A Laug Records zasługuje na szóstkę z plusem. Piękny digipack z klasycznymi fotkami KK.

WWW.MYSPACE.COM/HAVINALAUGH RECORDS

RECENZJA POCHODZI Z 4-tego nr SH REVOLT